O nas

Dzisiaj pomagam ludziom w trudnych sytuacjach życiowych wraz z dwudziestopięcioosobowym zespołem ludzi. Pomagamy z pasją innym poprzez doświadczenie i wiedzę z zakresu uzyskiwania odszkodowań. Jako wolontariusze oraz inicjatorzy rejonu Koronowo i okolice pomagamy w projekcie ogólnopolskim „Szlachetna Paczka”. Wspieramy ludzi w trudnym okresie życia gdzie zmagają się z konsekwencjami nieprzewidywalnego losu. Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski.

Ilona Batog – właściciel Kancelarii

Jako prawnik doradzam w procesie powrotu do normalności po – często bolesnych doświadczeniach. Kiedyś sama musiałam zmagać się z przeciwnościami losu, więc doskonale wiem jak pomóc. Już jako czterolatka oświadczyłam rodzinie, że będę prawnikiem. Ta pewność wzrosła, kiedy w podstawówce po raz pierwszy miałam możliwość ubrania togi. Był to jeden z ważniejszych momentów w moim życiu. Już wiedziałam, kim chcę być. Ta droga wymagała ode mnie dużo wytrwałości i wielu wyrzeczeń. Wsparcie mamy, dodatkowa praca – krok po kroku przybliżały mnie do celu. Wykonywałam w tym czasie różne zajęcia – od nocnego pakowacza przez sprzątaczkę. Mimo dużej ilości czasu, jaki musiałam poświęcić na naukę, udzielałam się społecznie i pomagałam innym. Nadszedł ten wymarzony dzień i ukończyłam prawo z najlepszą oceną na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wybrałam prawo, ponieważ zawsze chciałam pomagać ludziom. Dziedzina, która stała się moją pasją i w której się wyspecjalizowałam, to odszkodowania. Zamieszkałam w Bydgoszczy. Pracowałam w różnych miejscach, między innymi w bydgoskiej Kancelarii Prawnej. To właśnie tutaj dużo nauczyłam się w sprawach odszkodowawczych. Okazało się, że jest wiele osób, które potrzebują mojej pomocy często po poważnych wypadkach i nie rzadko w trudnych skomplikowanych sytuacjach, które po nich następują.

Na wybór mojej specjalizacji miała wpływ także sytuacja, która dotknęła moją rodzinę. Jeszcze w trakcie studiów moje trzy siostry oraz dwóch siostrzeńców uczestniczyli w wypadku komunikacyjnym. Wówczas nikt z nich nie miał świadomości o możliwości ubiegania się o odszkodowanie – mimo wystąpienia uszczerbku na zdrowiu poszczególnych członków mojej rodziny. Ta sytuacja uświadomiła mi, jak ważna jest pomoc bezpośrednio po zdarzeniu oraz szybka reakcja i pokierowanie osób poszkodowanych, aby w najmniej uciążliwy dla siebie sposób mogły zakończyć postepowanie likwidacyjne z ubezpieczycielem. W odpowiedzi na rosnąca liczbę osób, które przychodziły do mnie po pomoc prawną otworzyłam Kancelarię Legal Libre. Obecnie reprezentuję klientów na terenie całej Polski.

Realizując dalej moją misję pomagania ludziom poszkodowanym przez los, zawsze szczerze interesuję się innym człowiekiem i szczerze zastanawiam się, jak mogę mu pomóc. To zaowocowało już w wielu przypadkach przyjaźnią, współpracą i rekomendacjami.

Firmy współpracujące

Kontakt

Kancelaria Legal Libre Ilona Batog

NIP 817-204-10-06

REGON 341424144

kancelaria@legallibre.pl

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 12 III P, Bydgoszcz

+48 881 777 008